ПРИЮТІВСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД Приютівської сільської ради
Екскурсія до школи

Особливої актуальності в даний час набула проблема наступності між ланками освіти, а саме між ДНЗ і школою. Наступність між дошкільними і шкільними ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання. Про це вказано в Законі України «Про освіту» , «Про дошкільну освіту», в навчальних програмах та інших нормативних документах.         У дошкільному віці закладаються найважливіші риси особистості.

Щоб зробити перехід дітей до школи більш м'яким, дати їм можливість швидше адаптуватися до нових умов, вчителі знайомляться з формами, методами роботи в дошкільному закладі. А ознайомлення самих дошкільнят зі школою, навчальним та громадським життям школярів дає можливість розвинути у них інтерес до школи, бажання вчитися.

Важливу роль, в організації наступності дошкільного закладу і початкової школи відіграють особистості вихователя і вчителя. Вихователь в дитячому садку - це друга мама, яка може обійняти малюка, погладити по голівці.

І дитина тягнеться до свого вихователя. І ось сьогоднішній дошкільник приходить в школу, і його зустрічає вчитель. Все відразу змінюється: учень повинен дотримуватися дистанції між собою і вчителем. Тому й адаптація учня до школи більш затяжна, ніж в дитячому садку.

Щоб школа для випускників дитячого садочка не була несподіванкою,вихователь Силкіна О.А. провела екскурсію. 26 лютого старші вихованці нашого садочка «Сонечко» відвідали Приютівську ЗШ.Там дітей радо зустріла майбутня перша вчителька Томило Л. П. Вона запросила всіх до класу, познайомила з своїми учнями, розповіла про клас та школу.

           

 

Діти з захопленням  розглядали парти, шкільну дошку та підручники, що їм демонстрували учні.

 

 

 

 

 

В кінці зустрічі вчитель подарувала дітям «Букварики».

 

 

 

 

 

Тож, як говорив видатний педагог В.А.Сухомлинський,: « Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дітей. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити те, що робила вчора. Нехай нове з'являється у її житті поступово і не приголомшує лавиною вражень».

 

Нравится